Rubriky
vyprodej

Dámská péřová bunda Salewa Fanes Heavy| 5300,- (PC 10600,-)

Dámská bunda Fanes Heavy Down Jacket je o teple, ochraně a pohodlí. Inspirovaná naší ikonickou bundou Ortles Heavy Down poskytuje přirozené pohodlí a maximální výkon v moderním alpském designu.

Odolná dvouvrstvá voděodolná vrstva Powertex, navržená tak, aby chránila před povětrnostními vlivy a udržovala její izolaci suchou, má povrchovou úpravu DWR (trvanlivá vodoodpudivá). Kromě toho je vysoce kvalitní, na dotek měkká vnější látka schválena bluesign®, což znamená, že je vyrobena s co nejnižším dopadem na lidi a životní prostředí.

Uvnitř vysoce kvalitní kachní prachové peří 90/10 má plnicí sílu 750 pro lepší tepelnou izolaci a měkkou a pohodlnou podšívku. Má zónovou 3D konstrukci boxové komory, která umístí a udržuje izolaci přesně tam, kde ji nejvíce potřebujete. Ergonomické rukávy a ramena zajišťují dobré padnutí a plnou svobodu pohybu. Bunda používá náplň s certifikátem RDS (Responsible Down Standard). To znamená, že kachní peří vynikající kvality bylo získáno humánním způsobem, aniž by byla zvířata vystavena zbytečnému utrpení.

Bunda má nadměrně velkou, teplou, měkkou a nastavitelnou péřovou kapuci, která se v případě potřeby přizpůsobí tak, aby přesně padla a pohodlný, vysoký integrovaný límec. Přední zip je podepřen větruodolnou klopou, která zabraňuje průvanu chladu a jeho dvoucestný design je také velmi praktický, pokud je vám příliš teplo nebo chcete snadný přístup. Na lemu jsou zámky na šňůrky, které utěsní teplo a udrží teplotu vašeho těla. Bunda také disponuje dvěma prostornými vnitřními kapsami a dvěma vnějšími kapsami na zip.

Barva: black out

Velikosti: M, L

Cena: 5 300,-

Původní cena: 10 600,-