Půjčovna skialp

Pec pod Sněžkou

Půjčíme Vám kompletní vybavení od značky Dynafit. Nabízíme lyžařské sety Radical 88 a pro náročnější a zkušenější skialpinisty máme v nabídce lyže Blacklight 88. Pro Vaše malé skialpinisty doporučujeme vyzkoušet Youngstar Set.

Telefon

+420 608 019 418

Otevírací doba

Denně 9.00-18.00

Naše lyže

 Youngstar Ski

Skialpinistické lyže pro novou mladou generaci skialpinistů

Skialpové lyže Dynafit Seven Summits YoungStar, speciálně navrženy tak, aby splňovaly představy juniorských skialpinistů. Díky většímu poloměru otáčení je lyže velmi shovívavá. Sidewall ABS zaručují nejlepší možný přenos síly z lyžaře na lyže, a tím zajišťují, že lyže podávají 100% výkon na sjezdovce i ve volném terénu.
Jádro z topolového dřeva poskytuje zároveň potřebný pop a plynulou jízdu bez zbytečných otřesů. Díky těmto lyžím jste ideálně vybaveni pro všechny sněhové podmínky a pro jakýkoli druh terénu.

Blacklight 88 Ski + Blacklight 88 W Ski

Špičková skialpová lyže pro osobní rekordy ve vysokohorském terénu.

Nová DYNAFIT Blacklight 88 váží pouhých1140 gramů (při 172 cm) a 88 mm pod patou. Název Blacklight kombinuje slovo „black“ pro svou barvu, která také představuje 100% karbonovou konstrukci, a slovo „light“, což znamená, že se jedná o velmi lehkou lyži s luminiscenčním charakterem. Blacklight 88 je nejlehčí všestranná lyže od DYNAFIT a splňuje požadavky ambiciózních, rychlých skialpinistů, kteří hledají lehkou a praktickou skialpovou lyži do jakéhokoli terénu a jakéhokoli sněhu. Blacklight 88 má vrchní vrstvu ze 100% karbonu. UD je zkratka pro jednosměrné („uni“) uspořádání karbonových vláken. Ve srovnání s klasickou karbonovou konstrukcí poskytuje tato konstrukce vyšší pevnost v tahu a větší trvanlivost při zachování nižší hustoty. Kromě toho je Blacklight 88 vybaven 100% dřevěným jádrem Paulownia. Díky své 3D konstrukci lyže snižuje celkovou hmotnost, aby snížila hmotnost švihu před a za oblastí vázání. To zajišťuje extrémně stabilní ovladatelnost lyží i přes nízkou hmotnost. Kolébková konstrukce (rocker) na špičce a patě a vykrojení jsou také přizpůsobeny každé velikosti lyží, což je na trhu skialpinistických lyží jedinečná vlastnost. Díky tomu je efektivní délka hrany rovnoměrně úměrná každé velikosti, což jí umožňuje fungovat nezávisle na velikosti. Aby byl zaručen nejlepší možný přenos síly z lyžaře na lyže, jsou lyže konstruovány s plnou ABS sidewall. Skluznice má navíc speciální závodní mřížku, která zajišťuje, že budete nejrychlejší při sjezdu.

 Radical 88 Ski Set + Radical 88 W Ski Set

Lyžařská sada Radical byla vyvinuta speciálně tak, aby splňovala potřeby a požadavky klasických skialpinistů, kteří hledají balíček pro každý den. S 88 mm pod patkou je lyže Radical lehká při stoupání a zároveň zaručuje skvělou stabilitu a hladkou jízdu při sjezdu. Radical 88 boduje díky své jednoduché ovladatelnosti a snadnému zahájení zatáčky díky své rockerové konstrukci. Tvar je ideální pro všechny typy sněhu od krusty přes měkčí sníh až po prašan, což z nich činí ideální volbu pro všechny Vaše výlety. Plné bočnice ABS zaručují nejlepší možný přenos síly na lyže-ať už na sjezdovce nebo v backcountry. Lyže je také velmi odpouštějící díky širokému poloměru otáčení. Světlé dřevěné jádro z topolu přitom poskytuje potřebný pop s vysokými tlumícími vlastnostmi. Ideálně vyvážené rozměry lyží přispívají k vyváženému výkonu.

Naše boty

Radical Pro Ski Touring Boots Men + Radical Pro Ski Touring Boots Women

Skialpinistická bota Radical Pro je vybavena revolučním systémem Hoji Lock a poskytuje nekompromisní výkon do kopce i z kopce.
Bota kombinuje zdánlivě protichůdné světy – svobodu pohybu při stoupání a tuhost při sjezdu. V režimu chůze jsou komín a skořepina od sebe odděleny, aby bylo možné efektivně stoupat pomocí 60 stupňové náklonu komínu. Jejich nízká hmotnost 1 380 g (velikost 26,5) a flexibilní konstrukce jazyka ze dvou různých high-tech syntetik zajišťuje energeticky úsporný, přirozený pohyb při chůzi i ve strmém terénu. Nová tepelně tvarovatelná vložka nabízí stabilitu a pohodlí.
„Jeden krok k přepnutí:“ Jakmile se Radical Pro ocitne na vrcholu, stane se robustním downhillerem se špičkovým přenosem síly díky ovládání jednou rukou za patentovaný Hoji Lock System. V lyžařském režimu je bota nastavena na úhel náklonu dopředu 11 stupňů. Mechanismus systému ski-walk je integrován do kabelového systému spolu s přezkami a popruhem Ultra Lock. Otočte páčku a systém je napnutý. Komín a skořepina se spojí a vytvoří pozitivně uzamčenou jednotku. Jedinečná funkce na trhu přesného a efektivního lyžování na nejvyšší úrovni, která byla běžně k vidění pouze u čistokrevných alpských lyžařských sjezdových bot.
Popruh Ultra Lock a tři nastavitelné přezky umožňují pevné a ideální upevnění chodidla v botě. To dává flex index 120 i v náročném sjezdovém terénu. Pro Driving Spoiler navíc zvyšuje výkon z kopce. Nový Radical Pro je kompatibilní se všemi pinovými, hybridními a alpskými vázáními. Celá bota je vyrobena z prvotřídního Grilamidu a je vyrobena v Itálii.

TLT8 Expedition CL Ski Touring Boots Men + TLT8 Expedition CL Ski Touring Boots Women

Model TLT8 Expedition s váhou pouhých 1,020 gramů je mezi dvoupřezkovými ski touringovými lyžáky skutečnou raritou. Pro dosažení maximální rychlosti, bez kompromisu na pohodlí a bezpečnosti při výstupu je bota vybavena novým zapínáním Ultra Lock 4.0 s jednoduchým, intuitivním ovládáním pro přepnutí mezi módy pro chůzi a sjezd. Horní přezka plní dvě funkce: funguje jako páka pro ovládání přepínacího mechanismu a otevírá manžetu. Obě manžety jsou mikro-nastavitelní, velikost tak může být snadno nastavena podle velikosti nohy. Systém lze snadno ovládat i s nasazenými rukavicemi. Rotace manžety v rozmezí 60 stupňů umožňuje přirozený, úsporný pohyb i ve velmi strmém terénu. Zkrácený tvar špičky, takzvaný Speed Nose umožňuje další snížení váhy a větší efektivitu při chůzi posunutím pivotního bodu o 4mm vzad. V poloze sjezd může být bota uzamčena do úhlu 15 nebo 18 stupňů, což umožňuje dynamický pohyb dolů. Inovovaný tvar boty TLT8 Expedition je k dispozici v užším, sportovnějším provedení se šířkou 103mm. Vložka do bot CL „Custom Light“ je tepelně tvarovatelná a lze ji tedy přizpůsobit každé jednotlivé noze-poskytuje dokonalé padnutí bez budů otlaku. Další výhodu bot TLT8 Expedition oceníte při pohybu na zledovatělém povrchu, traverzách, nebo při obzvláště strmém stoupání bez lyží: boty jsou kompatibilní s novými ultralehkými mačkami Cramp-In vyvinutými ve spolupráci se značkou SALEWA. Driving Spoiler navíc zvyšuje výkon z kopce. Nový Radical Pro je kompatibilní se všemi pinovými, hybridními a alpskými vázáními. Celá bota je vyrobena z prvotřídního Grilamidu a je vyrobena v Itálii.

SPEED Ski Touring Boots Men + SPEED Ski Touring Boots Women

Lehká lyžařská bota Speed ​​s hmotností pouhých 1 050 gramů je všestrannou botou vhodnou jak pro výlety do volného terénu, tak i na sjezdovku.
Název mluví za vše: Tato bota je založena na osvědčené řadě DYNAFIT TLT s inteligentními funkcemi a výkonem. Tato skialpinistická bota, zmenšená na minimum, je působivě snadno ovladatelná. Díky poslední šířce 99 mm a atletickému střihu přesně a pevně obepne nohu a umožní vám tak nejlepší kontrolu. Systém uzavření Ultra Lock 2.0 vám umožňuje nastavit, otevřít a zavřít pomocí jediné přezky. To vám ušetří čas a eliminuje zbytečné manipulace během sportovního výkonu.
Vložka do boty boduje svým skvělým pohodlím a nízkou hmotností. S pohybem komínu o 60 stupňů poskytuje měkký jazyk Pebax větší flexibilitu v předklonu a zaručuje ideální volnost pohybu a podporu při rychlých, energetických výstupech. V poloze těla při klesání poskytuje skořepina s prémiovým Grilamidem ideální tuhost a stabilitu pro špičkové sjezdové výkony. Lze jej také jednoduše a spolehlivě zajistit při volbě předklonu 15 nebo 18 stupňů. Pomoca podrážka nemění svoje vlastnosti ani při změně teploty a tím poskytuje vynikající grip a oporu při chůzi bez lyží např. po tvrdém sněhu. Bota je vyrobena v Itálii.

Seven Summits Ski Touring Boots Men + Seven Summits Ski Touring Boots Women

Lyžařské boty Seven Summits mají intuitivní ovládání a vynikají zejména při klasických lyžařských túrách při stoupání i při sestupu.
Tato bota je evolucí nejprodávanější řady NEO. Jako spolehlivý všestranný hráč se tato třípřezková bota může pochlubit skvělým komfortem a jednoduchou ovladatelností a silným sjezdovým výkonem, nemluvě o velmi atraktivní ceně. Seven Summits bude vždy tou správnou volbou, ať už jste nováček nebo zkušený lyžařský turista.
Tato skialpinistická bota vyzvedla všechny osvědčené vlastnosti modelů ve vyšších kategoriích, přesto zůstává věrná jednoduché a pohodlné konstrukci se snadnou manipulací. Dlouhé výlety s nízkou hmotností 1 520 gramů jsou také dobrou volbou. Technické vlastnosti, jako osvědčený uzavírací systém Ultra Lock 2.0, PU skořepina a Marfran komín zajišťují progresivní flex a vynikající sjezdové výkony při hmotnosti, která se běžně vyskytuje pouze v u bot z Pebaxu. ŘSsuchý zip Power Strap zvyšuje výkon při sjezdu. Bota má pohodlnou šířku 104,5 mm.

Ceník

CENÍK1 den2 dny3 dny4 dny5 dní6 dní7. den
Blacklight SET
lyže, pásy, boty, hůlky
100020002880360043005040ZDARMA
Radical SET
lyže, pásy, boty, hůlky
90018002580320038004200ZDARMA
Blacklight + pásy70014002070256030753780ZDARMA
Radical + pásy57511501695206024502730 ZDARMA
Boty4509001260160019002100 ZDARMA
Hůlky100200270340400420 ZDARMA

Podmínky pronájmu: Platný doklad totožnosti + vratná záloha 5000 CZK

Ceník průvodce

POČET OSOB VE SKUPINĚ1 osoba2 osoby3 osoby4 osoby5 osoby6 osoby
CENA ZA OSOBU1 8901100850750650600
Časová náročnost: 4 – 5 hodin

Benefity:
individuální naplánování trasy (fyzické schopnosti klienta, podnebné podmínky, eliminace vybití baterky na trase)
pomoc s opravou a nastavením kola
bezstarostná jízda s poznáváním krajiny a zajímavostí v oblasti Krkonoš
eliminace stresových faktorů – guide se postará o vaše bezpečí v horách a komfort během výletu

Online rezervace

  skialp 2

  skialp 3

  skialp 4

  skialp 5

  skialp 6

  skialp 7

  skialp 8

  skialp 9

  skialp 10

  + Přidat skialp