Rubriky
vyprodej

Dámská bunda Salewa Ortles Medium 2 RDS DWN W | 5565,- (PC 7950,-)

Bunda Ortles Medium 3 Down Jacket je hřejivá izolační vrstva pro vysokohorskou turistiku. Kombinuje péřovou hřejivost s minimální velikostí balení. Ať už ji použijete jako izolační mezivrstvu, nebo jako vnější vrstvu, 750 cuin 90/10 Responsible Down Standard kachního prachového peří a hybridní izolační vložky TirolWool® Responsive jsou umístěny speciálně tak, aby poskytovaly správné množství tepla na specifické části těla. TirolWool® Responsive navíc udržuje teplo, i když je mokrý, a proto ho používáme na kapuci, ramenou a manžetách.

Lehká vnější tkanina z nylonu ripstop odolná proti oděru je ideální pro použití ve vysokohorském terénu. S příjemnou, na míru šitou, vzadu nastavitelnou kapucí a vysokým límcem pro maximální ochranu před bouřkou. Volné vzorování a ergonomické rukávy a ramena zabraňují zvedání lemů při lezení.

Tato bunda se dá sbalit do vlastní integrované kapsy Pack-it a má dvoucestný přední zip, který umožňuje další přizpůsobení, včetně přístupu k úvazku a jistícímu zařízení při nošení pod bundou.

Barva: electric blue

Velikosti: 42

Cena: 5 565,-

Původní cena: 7 950,-