Půjčovna skitouring

Pec pod Sněžkou

Půjčíme Vám kompletní vybavení od značky Dynafit. Nabízíme lyžařské sety Seven Summits a Radical 88. Pro Vaše malé skialpinisty doporučujeme vyzkoušet Youngstar Set.

Telefon

+420 608 019 418

Otevírací doba

Denně 9.00-18.00

Naše lyže

Youngstar Seven Summits Ski Set

Skialpinistické lyže pro novou mladou generaci skialpinistů

Skialpové lyže Dynafit Seven Summits YoungStar, speciálně navrženy tak, aby splňovaly představy juniorských skialpinistů. Díky většímu poloměru otáčení je lyže velmi shovívavá. Sidewall ABS zaručují nejlepší možný přenos síly z lyžaře na lyže, a tím zajišťují, že lyže podávají 100% výkon na sjezdovce i ve volném terénu.
Jádro z topolového dřeva poskytuje zároveň potřebný pop a plynulou jízdu bez zbytečných otřesů. Díky těmto lyžím jste ideálně vybaveni pro všechny sněhové podmínky a pro jakýkoli druh terénu.

Seven Summits Plus Ski Set + Seven Summits Plus W Ski Set

Sada obsahuje turistické lyže Seven Summits, které jsou léty osvdčenou klasikou ve flotile lyží DYNAFIT. Plné ABS bočnice zaručují nejlepší možný přenos síly na lyži. Bez ohledu na to, kam zamíříte, se Seven Summits jste ideálně vybaveni pro všechny typy sněhu a jakýkoli druh terénu. Ve srovnání s ostatními modely lyží DYNAFIT je díky rozšířenému poloměru otáčení Seven Summits lyže velmi shovívavá. Celodřevěné jádro z topolu zároveň propůjčuje potřebný pop a hladkou jízdu bez vibrací. Rocker konstrukce na špičce a patě a vykrojení jsou také přizpůsobeny pro každou velikost lyží – unikátní vlastnost na trhu skitouring. To udržuje efektivní délku hrany stejně úměrnou každé velikosti, což umožňuje fungovat nezávisle na velikosti. Lyže doplňuje pohodlné všestranné vázání Radical Long Travel. Boční piny Step-In usnadňují vstup do špičky o více než 30%. Současně zvyšují boční stabilitu při sjezdu. S Radical Long Travel jste nejen první na vrcholu, ale jste také první dole.
Vázání má dvě výšky patky, které můžete rychle a snadno nastavit pomocí své hole pro pohodlný výstup. Tento model nabízí 50 mm v nastavení délky, což umožňuje přizpůsobení různým délkám skeletu. Hodnotu uvolnění lze plně nastavit jak příčně, tak vertikálně od DIN 4 do 10. Pro trochu větší bezpečnost na ledu nebo krustě lze k vázání připevnit haršajzny. Stejně jako všechna vázání DYNAFIT bylo i Radical Long Travel vyvinuto a vyrobeno v Německu a je na něj poskytnuta doživotní záruka DYNAFIT.


Sada je doplněna pásy Seven Summits. Ty byly vyrobeny ve Švýcarsku se známou kvalitou POMOCA, která nabízí ideální vlastnosti přilnavosti a skluzu.  

Všestranný předmontovaný skialpinistický set speciálně navrhnut pro ženy je měkčí než pánská verze a celé balení obsahuje lyže Seven Summit, vázání Radical Long Travel a pásy.

 Radical 88 Ski Set + Radical 88 W Ski Set

Lyžařská sada Radical byla vyvinuta speciálně tak, aby splňovala potřeby a požadavky klasických skialpinistů, kteří hledají balíček pro každý den. S 88 mm pod patkou je lyže Radical lehká při stoupání a zároveň zaručuje skvělou stabilitu a hladkou jízdu při sjezdu. Radical 88 boduje díky své jednoduché ovladatelnosti a snadnému zahájení zatáčky díky své rockerové konstrukci. Tvar je ideální pro všechny typy sněhu od krusty přes měkčí sníh až po prašan, což z nich činí ideální volbu pro všechny Vaše výlety. Plné bočnice ABS zaručují nejlepší možný přenos síly na lyže-ať už na sjezdovce nebo v backcountry. Lyže je také velmi odpouštějící díky širokému poloměru otáčení. Světlé dřevěné jádro z topolu přitom poskytuje potřebný pop s vysokými tlumícími vlastnostmi. Ideálně vyvážené rozměry lyží přispívají k vyváženému výkonu.

Naše boty

Seven Summits Ski Touring Boots Men + Seven Summits Ski Touring Boots Women

Lyžařské boty Seven Summits mají intuitivní ovládání a vynikají zejména při klasických lyžařských túrách při stoupání i při sestupu.
Tato bota je evolucí nejprodávanější řady NEO. Jako spolehlivý všestranný hráč se tato třípřezková bota může pochlubit skvělým komfortem a jednoduchou ovladatelností a silným sjezdovým výkonem, nemluvě o velmi atraktivní ceně. Seven Summits bude vždy tou správnou volbou, ať už jste nováček nebo zkušený lyžařský turista.
Tato skialpinistická bota vyzvedla všechny osvědčené vlastnosti modelů ve vyšších kategoriích, přesto zůstává věrná jednoduché a pohodlné konstrukci se snadnou manipulací. Dlouhé výlety s nízkou hmotností 1 520 gramů jsou také dobrou volbou. Technické vlastnosti, jako osvědčený uzavírací systém Ultra Lock 2.0, PU skořepina a Marfran komín zajišťují progresivní flex a vynikající sjezdové výkony při hmotnosti, která se běžně vyskytuje pouze v u bot z Pebaxu. ŘSsuchý zip Power Strap zvyšuje výkon při sjezdu. Bota má pohodlnou šířku 104,5 mm.

Ceník

CENÍK1 den2 dny3 dny4 dny5 dní6 dní7. den
Seven Summits SKI SET
Radical SKI SET
Youngstar SKI SET
lyže, pásy, boty, hůlky
90018002580320038004200ZDARMA
Lyže Seven Summits
Lyže Radical

Lyže Youngstar + pásy
57511501695206024502730ZDARMA
Boty4509001260160019002100 ZDARMA
Hůlky100200270340400420 ZDARMA

Podmínky půjčení: platný doklad+ vratná kauce 5.000,-

Ceník průvodce

POČET OSOB VE SKUPINĚ1 osoba2 osoby3 osoby4 osoby5 osoby6 osoby
CENA ZA OSOBU1 8901100850750650600
Časová náročnost: 4 – 5 hodin

Benefity:
individuální naplánování trasy (fyzické schopnosti klienta, podnebné podmínky, eliminace vybití baterky na trase)
pomoc s opravou a nastavením kola
bezstarostná jízda s poznáváním krajiny a zajímavostí v oblasti Krkonoš
eliminace stresových faktorů – guide se postará o vaše bezpečí v horách a komfort během výletu

Online rezervace

  skialp 2

  skialp 3

  skialp 4

  skialp 5

  skialp 6

  skialp 7

  skialp 8

  skialp 9

  skialp 10

  + Přidat skialp