Rubriky
vyprodej

Dámské kalhoty Dynafit Free GTX PNT W | 8365 (PC 11950,-)

Dámské kalhoty Dynafit Free GORE-TEX Skit jsou založeny na membráně GORE-TEX®, která zaručuje vysokou odolnost proti vodě a větru a zajišťuje dobrou cirkulaci vzduchu.

Dámské kalhoty Dynafit Free GORE-TEX mají membránu GORE-TEX® C-Knit, což je třívrstvý laminát. Nabízí velmi vysokou úroveň nepromokavosti, která vás ochrání před sněhem a promáčením spojeným s kontaktem s ním. Tato voděodolnost je podpořena podlepením všech švů, takže získáte komplexní vrstvu ochrany před zimními podmínkami.

Díky membráně GORE-TEX® C-Knit poskytují dámské kalhoty Dynafit Free GORE-TEX také účinnou schopnost částečně zachovat přirozenou prodyšnost pokožky. Toto řešení zajišťuje účinné odvádění vlhkosti vznikající při lyžování. Konstruktéři společnosti Dynafit do ní také zakomponovali větrací otvory nastavitelné pomocí zipů. Po jejich otevření se účinně odvádí přebytečný teplý a vlhký vzduch. Díky tomu a prodyšnosti membrány GORE-TEX® C-Knit se poněkud sníží únavné přehřívání.

Je zde použita konstrukce BIB, což znamená, že jejich vysoký náběh funguje jako sněhová zástěra. Tím se zabrání vniknutí sněhu pod kalhoty.

Barva: blueberry blue

Velikosti: L

Cena: 8365,-

Původní cena: 11950,-