Rubriky
Nezařazené

Druhé narozeniny & testování bot Salewa

V neděli 22. října oslavíme už dva roky od otevření našeho Mountain shopu Enzian v Peci pod Sněžkou. Moc si vážíme každého z vás a děkujeme za důvěru, kterou do nás vkládáte. Rádi sledujeme, jak s naším vybavením dosahujete svých cílů a sdílíte s námi společnou vášeň pro sport v našich krásných horách.

Přijďte tento den oslavit společně s námi! Ve spolupráci se značkou Salewa jsme si pro vás připravili krátký výšlap, spojený s testováním speed hikingových bot Salewa Pedroc Air z kolekce Six to Nine, která se svým mottem ,, Ráno dělá den“ vyzývá k aktivnímu začátku dne. Máte tak jedinečnou možnost vyzkoušet model od předního výrobce outdoorového vybavení přímo v terénu.

Sejdeme se v neděli 22. 10. v 9:30 v našem obchodě v Peci pod Sněžkou a v testovacích botách vyrazíme na krátký výšlap, který zakončíme společným posezením. Pro rezervaci páru bot vás poprosíme o zaslání velikosti a celého jména na emailovou adresu info@enzian.cz a vyčkejte na potvrzovací email. Pro ty nejrychlejší je připravený také malý dárek.

Budeme se těšit!