Rubriky
vyprodej

Pánská bunda Dynafit Free Insulation JKT M | 5175,- (PC 10350,-)

Bunda Dynafit Free Infinium Insulation Jacket je model navržený s ohledem na skialpinismus. Jejím účelem je izolovat vás od chladu a větru a zároveň zachovat vysokou úroveň prodyšnosti, což se projeví v tepelném komfortu při výstupech i sjezdech.

Tento model využívá řadu inovativních řešení, jako je GORE-TEX® INFINIUM™ a Primaloft® Gold. Díky tomu se nemusíte obávat přehřátí ani podchlazení.

Skialpová bunda Dynafit Free Infinium Insulation Jacket je vyrobena z extrémně lehké a odolné polyamidové tkaniny. Použití technologie GORE-TEX® INFINIUM™ poskytuje dokonalou ochranu před větrem a minimalizuje riziko promočení při kontaktu s vlhkostí. Vodoodpudivé vlastnosti modelu podporují podlepené švy a laminovaný hlavní zip od renomovaného výrobce YKK®. Ve chvílích intenzivní námahy, kdy potřebujete dodatečnou cirkulaci vzduchu, využijete uzavíratelný větrací otvor.

Softshellová bunda Dynafit Free Infinium Insulation Jacket je také zateplena syntetickým řešením nejvyšší kvality – Primaloft® Gold. Izolace má proměnlivou hmotnost 80 nebo 100 g v závislosti na umístění a zajišťuje tepelný komfort během aktivity. Model je vybaven kapucí kompatibilní s lyžařskými helmami, třemi kapsami na zip a nastavitelným spodním okrajem bundy. Bunda byla vyrobena udržitelným způsobem, což potvrzuje nezávislá ekologická certifikace bluesign®.

Barva: magnet

Velikosti: L

Cena: 5 175,-

Původní cena: 10 350,-