Rubriky
Nezařazené

Testování bot Dynafit!

První červnový víkend 31.5. až 2.6.2024 proběhne v našem Mountain Shopu Enzian další testovačka bot! Tentokrát pro vás máme připraveny běžecké boty značky Dynafit, které nabízí širokou škálu vysoce výkonných a rychlých bot pro všechny typy terénního běhu.
Na výběr bude celkem ze čtyř modelů:
· Ultra DNA
· Alpine Pro 2
· Ultra Pro 2
· Alpine DNA
 
Máte možnost zapůjčit si boty kterýkoliv den (pá/so/ne) a vyrazit po vlastní ose dle svých možností nebo se k nám můžete připojit na společnou sobotní túru v rychlejším tempu.
Testování je zcela zdarma a pro ty z vás, kteří vyrazíte s námi, máme připravený dárek v podobě kšiltovky a ponožek Dynafit!
 
V sobotu se sejdeme v 9.00 na Enzianu, kde si dáme kávu, něco sladkého na posilněnou a po seznámení s botami vyrazíme. Trasa povede od Enzianu lesní cestou do Modrého dolu, dále přes Richtrovy boudy na Jelení Louky, kde si můžeme dát něco dobrého na občerstvení a dále je to na vás. Buď se můžete vrátit krátkou trasou zpět na Enzian nebo budete pokračovat ještě společně s námi na chatu Severka, dále přes Vlčí jámy na Zahrádky a zpět na Enzian.
 
Pro rezervaci páru bot vás poprosíme o zaslání níže uvedených údajů na emailovou adresu info@enzian.cz a vyčkejte na potvrzovací email.
· vaše velikost
· celé jméno
· preferovaný model
· den, na který chcete boty zapůjčit
 
Budeme se na Vás těšit, ať už vyrazíte společně s námi nebo si zvolíte vlastní trasu po okolí.